Jak probíhá výměna informačního systému a jak poté úřad funguje?
Proč se vyplatí integrace a automatizované schvalování?
Jak můžete systém vyšperkovat, když máte spolehlivého partnera?

Dozvíte se od našich zákazníků. 

O své zkušenosti se s námi podělili tajemníci městských úřadů Frenštátu pod Radhoštěm, Luhačovic, Aše a Letohradu. Někteří mají informační systém VERA Radnice krátce a rozpovídali se zejména o tom, co obnášela změna. Jiní už jej provozují několik let a mohou tak zhodnotit jeho vývoj a spolupráci s VEROU.

 

Frenštát pod Radhoštěm: Na ingrediencích a pracovních postupech záleží.

 

 

Frenštát pod Radhoštěm nasadil na úřad VERA Radnici již před dvaceti lety, pouze účetnictví si nechal u původního dodavatele. Jak probíhal vývoj systému a co vedlo vedení k rozhodnutí vyměnit i účetnictví jsme si povídali s tajemníkem města, Ing. Petrem Kubenkou. Dozvíte se také, jak systém funguje dnes a jaké mají plány do budoucna.  Číst dále >>

 

Luhačovice: Změnit informační systém je velký skok do neznáma. Ale když do toho jdete s VEROU, vše dobře dopadne.

V souvislosti s postupující digitalizací veřejné správy chtěli v Luhačovicích změnit informační systém. Rozhodnutí to nebylo snadné, protože málokdo se chce vzdát zažitých pracovních postupů a učit se nové věci. Jak přesvědčit spolupracovníky a celý proces dotáhnout do úspěšného konce? O své zkušenosti se s námi podělil tajemník Městského úřadu Luhačovice PhDr. František Hubáček. Číst dále >>

 

Aš: Řídit úřad je stejný adrenalin jako řídit kolo. Proto potřebujete správný nástroj.

Na městském úřadu v Aši používají komplexní informační systém VERA Radnice od roku 2014. Tajemník Ing. Václav Stašek se s námi podělil o zkušenosti nejen s tím, jak systém zaváděli, ale zejména, které nové technologie pomáhají zaměstnancům úřadu pracovat lépe a které podporují komunikaci s občany. Přečtěte si, jak lze snadněji úřad řídit a rychleji vyřizovat požadavky klientů. Máme pro vás příklad z nejzápadnějšího města České republiky. Využijete jej jako inspiraci? Číst dále >>

 

Letohrad: Na nečekané události je třeba rychle a správně zareagovat. Na silnici s tím pomůže dobré auto a na úřadě informační systém VERA Radnice.

V Letohradě nebyli spokojeni s informačním systémem, jeho cenou a s komunikací s dodavatelem. Rozhodli se pro změnu. Zajímá vás, jaká situace panuje na úřadě po půl roce? Jsou uživatelé spokojeni nebo výměna neměla smysl? O zkušenosti z nasazení systému se s námi podělil Mgr. Miloš Štěpán, tajemník Městského úřadu Letohrad. Číst dále >>

 

Chcete se dozvědět více informací od našich zákazníků? Podívejte se na další videa nebo si přečtěte rozhovory na stránce Reference.

 

Proč si za svého dodavatele vybrat právě společnost VERA?

Kvalitní, ověřené produkty Léta zkušeností hovoří sama za sebe. VERA Vám poskytne reference či zajistí návštěvu přímo na úřadě, kde se na systém můžete podívat v praxi.
Proklientský přístup S klienty probírá a řeší jejich nápady a připomínky, které jsou inspirací a hnacím motorem pro další rozvoj.
Tradice a inovace Zdánlivě dvě protichůdné veličiny, na tradici společnost staví a s inovací k řešením přistupuje.
Odbornost a know-how VERA se zaměřuje pouze na veřejnou správu, tudíž problematiku zaměstnanci skutečně znají a mohou Vám poradit, jak zefektivnit chod úřadu.
Služby a servis Celá řada poskytovaných služeb zaručí, že Vám informační systém bude opravdu sloužit a plnit Vaše očekávání bez zbytečných starostí.
Smluvní vztahy Veškerá komunikace, jednání a smluvní vztahy jsou transparentní a korektní.
Regionální dostupnost Pobočky jsou umístěné napříč celou Českou republikou, samozřejmostí je možnost poskytnout servis či školení na Vašem pracovišti.

 

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně softwaru a poskytneme informace související s procesem zavedení nového informačního systému. Na jejich základě pak můžete snáze rozhodovat. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář vpravo.

Kontaktní formulář

Chcete vědět, jak by nový informační systém pomohl i Vašemu úřadu? Máte zájem o více informací? Prosím napište nám.

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Prosím zadávejte pouze číslice.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Prosím zadávejte pouze číslice.
Toto pole musí být vyplněno.