Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

Vyzkoušejte odesílání e-mailů z Fakturace

Každá účetní nebo fakturantka musí nejen vystavit daňový doklad za provedené práce se správnými údaji, ale také jej odeslat příslušnému odběrateli. Pokud rozesíláte desítky až stovky faktur odběratelům, kteří nemají například datovou schránku, tak to zabere docela dost času.

Proč dělat něco, co za Vás může udělat stejně dobře informační systém automaticky?

Využijte naši novou funkci pro  odesílání faktur prostřednictvím e-mailu. Tato novinka Vám výrazně usnadní rozesílání faktur, a to jak jednotlivě, tak hromadně.

Představte si:

  • označíte v seznamu faktury k odeslání,
  • stisknete volbu pro hromadné vygenerování faktur do pdf,
  • stisknete volbu pro hromadné odesílání faktur e-mailem

a během několika kliků odešlete klidně i stovky faktur Vašim odběratelům.

Vzhled a obsah odesílaných e-mailů lze upravit dle potřeby. Jejich součástí nemusí být pouze texty, ale i automaticky generované parametry ze záznamu dokladů, např. číslo faktury, datum vystavení apod.

Před dávkovým odesláním můžete snadno vygenerované e-maily zkontrolovat a případně některé odmazat. Záznam každého dokladu obsahuje e-mailovou adresu a kontaktní telefon odběratele. Pro snadnější kontrolu je zavedena historie všech odeslaných e-mailů pomocí Přehledu e-mailových zpráv. Pokud je aplikační server nastaven na dávkové odesílání e-mailů, lze takto zasílat větší množství např. více než 50 e-mailů.

Máte zájem o nastavení šablon a vysvětlení pracovního postupu? Připravili jsme pro Vás vzdálené školení na 21.1.2021. přihlášku naleznete jako standardně v sekci školení na našem webu.

Věříme, že Vám tato funkcionalita zpříjemní a usnadní Vaši práci v agendě Fakturace stejně tak, jako Vám může pomoci  využití formátu ISDOC, o kterém jsme již psali.

Aktualizace 11.12.2020