Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

Startuje třetí ročník projektu „Udělejte, co lidé ocení!“

Do 31. března 2018 máte možnost přihlásit se do projektu, který podporuje občany Vašeho města. Pokud máte na svém území dětský domov, domov pro seniory nebo nemocnici s dětským oddělením, můžete tamním klientům udělat radost během pár minut.

Předchozí akce

Projekt „Udělejte, co lidé ocení!" letos vstupuje do své třetí etapy. Během předchozích ročníků jsme navštívili organizace ve Velkých Opatovicích, Holešově, Děčíně, Vyškově a Přelouči. Vedení těchto měst neváhalo a vyplnilo přihlašovací formulář, který naleznete na našich stránkách. Uvedli v něm informaci, proč považují návštěvu v jejich zařízení za důležitou a komu chtějí pomoci.

Průběh akcí a inspirace

Během měsíce po uzavření přihlášek byla vybraná města kontaktována a společně s organizacemi došlo k domluvě na termínu. Následně už probíhala komunikace pouze s organizacemi, které vždy dokáží nejlépe posoudit, jaké dárky děti nebo senioři ocení a využijí. Součástí návštěvy není jen předání materiálních věcí, ale především zábavný program, který si užijí všichni klienti. Může se jednat například o hudební, taneční, divadelní či jiné vystoupení. Z tváří účastníků lze vždy vyčíst radost a spokojenost, která alespoň na chvíli dává zapomenout všedním starostem a nemocem. Senioři také kvitují návštěvu starosty či starostky.

Neváhejte a přihlaste místní organizaci do projektu včas, nejpozději do 31. března 2018. Na našich stránkách naleznete všechny podrobnosti. V tomto případě opravdu platí lehce parafrázované přísloví "za málo práce, hodně muziky". Navíc uděláte radost mnoha lidem a budete inspirovat ostatní.