Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

Jak pomoci seniorům nebo dětem ve Vašem městě?

V podzimní části projektu "Udělejte, co lidé ocení!" se opět vydáme do domovů pro seniory, dětských domovů nebo na návštěvu dětských oddělení v nemocnicích. Do 30. září 2017 tak máte možnost přihlásit organizaci ve Vašem městě, kam ještě do konce roku společně zavítáme.

Projekt "Udělejte, co lidé ocení!" letos slaví druhé narozeniny. Jeho cílem je přinášet radost a pomáhat tak léčit nebo i oživit každodenní rutinu těch, kteří to potřebují. Svůj záměr splnil jak v domově pro seniory v Holešově, Děčíně a Přelouči, tak i na dětském oddělení Nemocnice Vyškov. Reportáže z jednotlivých akcí naleznete na našich stránkách, stejně jako v časopise Moderní obec, která je mediálním partnerem akce.

Vyplnění přihlášky Vám zabere jen chvilku. A jak probíhá celá akce?

  1. Vyplníte přihlášku.
  2. Pokud bude organizace vybrána, bude Vás kontaktovat zástupce společnosti VERA.
  3. Domluvíme se na termínu a času konání akce.
  4. Poskytnete nám kontakt na zástupce organizace, s ním domluvíme průběh akce, program i dárky, které by dané zařízení ocenilo.
  5. Informujeme Vás, jak je vše domluveno. Do přípravy se samozřejmě můžete zapojit nebo nám poskytnout kontakt na někoho z úřadu, s kým můžeme komunikovat.
  6. Setkáme se na místě a společně si užijeme úsměvy všech zúčastněných.

Pokud chcete přihlásit organizaci do projektu "Udělejte, co lidé ocení!", vyplňte prosím přihlášku na našich stránkách. Přihlašujícím musí být osoba z vedení města (primátor/ka, náměstek/náměstkyně, starosta/starostka, místostarosta/místostarostka nebo tajemník/tajemnice). U přihlášky také naleznete podrobný popis celého projektu.