Doporučení našich klientů je pro nás největší odměnou i závazkem,
že nesmíme polevit v našem úsilí.

Miroslav Solar
ředitel městské policie Žatec

„Modul Městská policie celkově hodnotím kladně. Splňuje naše očekávání, strážníci se s ním rychle naučili pracovat a pomalu se zdokonalují. Oceňuji zejména snahu pracovníků společnosti VERA řešit naše připomínky a podněty a zapracovávat je do systému v případě, kdy mohou přispět k jeho vylepšení a zjednodušení práce pro strážníky."

Celý text »

Ing. Karel Macků
starosta města Dačice

„Všechny činnosti našeho úřadu podporujeme maximálním možným způsobem a snažíme se využít výhod plynoucích z komplexnosti systému, který provozujeme. Díky dodavateli nemusíme hlídat legislativní změny, nabízí nám školení k aktualitám a novým verzím programu. Většina pracovníků úřadu si již ani nedovede představit, že je možné pracovat bez využití informačního systému."

Celý text »

Ing. Tomáš Kejzlar
vedoucí oddělení informatiky města Děčín

„Ať město používá jeden komplexní systém nebo jich integruje více, má to vždy své „pro" a „proti". Integrace se nám zpočátku jevila jako vhodnější řešení, protože si můžeme vzít od každého dodavatele „to nejlepší".  Zhruba od doby zavedení základních registrů se nám situace komplikuje, což by se v případě jednoho dodavatele nestalo."

Celý text »
Videoreference
Zkušenosti z Luhačovic se změnou informačního systému
Žatec: Jak se stát moderním strážníkem za 7 dní
Aš: Jaké to je, když VERU používáme už 5 let