Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

VERA věnovala šek vítězi soutěže Komunální projekt roku

Společnost VERA byla letos hlavním partnerem soutěže Komunální projekt roku. Slavnostní předání cen proběhlo v úterý 18. září 2018 ve Valdštejnském paláci Senátu Parlamentu ČR. Vítězkou se stala RNDr. Alena Kacířová, starostka obce Dobratice na Frýdeckomístecku, za svůj projekt Veřejné prostranství v Dobraticích.

Cílem soutěže je, kromě ocenění těch nejlepších, informovat o zdařilých projektech, které mohou inspirovat další komunální politiky. Letos se pořadateli, vydavatelství Profi Press s.r.o., sešlo nejvíce přihlášek ve čtyřleté historii soutěže. Ve speciální příloze časopisu Moderní obec se čtenáři podrobně seznámí s jednotlivými projekty, které vyhrály v jedné z devíti kategorií.

Za společnost VERA předal šek v hodnotě 30 000 Kč obchodní ředitel, Mgr. Jan Hodač, který k akci dodal: „Naše firma ví, jak důležité je oceňovat komunální politiky, protože jsou to právě oni, kteří ovlivňují život všem svým spoluobčanům. Jejich práce není jednoduchá, musí se vypořádat s množstvím administrativy, která každý projekt doprovází, a zároveň zapojit veřejnost, aby byla s realizací spokojena."

     

Zleva: Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj, Alena Kacířová, starostka obce Dobratice, Jan Hodač, Sales Director VERA, Richard Brabec, ministr životního prostředí; skupinová fotografie výherců a předávajících

Letošní ročník zaštítila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a další významné osobnosti české veřejné správy. Napříč jejich proslovy se nesl obdiv k práci starostek a starostů a zároveň sliby, že jim pomohou jak poskytnutím dotací, tak právě snížením administrativy. Pokud se jim to podaří, budou určitě všichni rádi.

    

Zleva: moderátorka Jolana Voldánová v hlavním sále Valdštejnského paláce; křišťálová srdce pro vítěze

Oficiální zprávu časopisu Moderní obec naleznete na jejich stránkách.

Zdroj fotografií: Moderní obec