Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

VERA Dimenze – křest nového produktu pro kraje a ministerstva

Dne 6. 2. 2015 se uskutečnil v prostorách Astronomického ústavu Akademie věd v Ondřejově křest informačního systému VERA Dimenze. Produkt pokřtil jednatel společnosti Ing. Jiří Matoušek společně s marketingovou ředitelkou Miroslavou Vošoustovou přímo v kopuli Ondřejovské hvězdárny. Ing. Matoušek nám k akci řekl:

„Na základě úspěchů VERA Radnice (dříve R@dnice VERA), která je určena pro města a obce, a díky zkušenostem z vývoje na míru pro další subjekty, jsme se rozhodli uvést na trh nový produkt pro krajské úřady, ministerstva, jejich zřizované organizace a další vybrané instituce veřejné zprávy. VERA Dimenze je plně integrovaný modulární informační systém, který využívá vyzkoušené principy fungování VERA Radnice a reflektuje specifika nových zákazníků. Umožňuje maximálně funkční řízení interních procesů a přehlednou správu financí a majetku.

Náš nový produkt jsme se rozhodli pokřtít zde, v inspirativním prostředí Ondřejovské hvězdárny, protože hvězdárna symbolizuje pohled do dálek, do budoucnosti, do nových dimenzí. A my věříme, že VERA Dimenze uživatelům dveře do budoucnosti skutečně otevře, zefektivní a zjednoduší jim práci. Zároveň vytvoří nový prostor pro naplnění jejich poslání a umožní dále rozšiřovat obzory."

 

VERA, spol. s r.o.

Společnost VERA si za dobu svého působení vybudovala přední postavení na trhu, především díky informačnímu systému VERA Radnice, který využívají městské úřady a magistráty. Nový systém VERA Dimenze je určen pro vyšší územní a samosprávní celky. Oba produkty umožňují využití i pro zřizované organizace.

www.vera.cz

Astronomický ústav Akademie věd ČR

Astronomický ústav Akademie věd České republiky (AsÚ) je veřejná výzkumná instituce zabývající se základním výzkumem v oblasti astronomie a astrofyziky, především hvězdnou a galaktickou astronomií, fyzikou meteorů, sluneční astronomií a pohybem kosmických těles. Ondřejovská hvězdárna, jako jeho součást, je renomovaným vědeckým pracovištěm, které má světový primát např. v pozorování pádů bolidů a tzv. „meteoritů s rodokmenem" a je vlastníkem největšího dalekohledu v České republice.

www.asu.cas.cz