Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

Předávali jsme šek Klášterci nad Ohří

Dne 13. září 2022 proběhlo v Obecním domě v Praze vyhlášení 8. ročníku soutěže Komunální projekt roku. Celkovým vítězem soutěže se stalo Kulturní centrum v Klášterci nad Ohří. Hlavní cenu předával Mgr. Jan Hodač, obchodní ředitel společnosti VERA.

Čím Vás oslovilo vítězné řešení? 

"Vítězným projektem se stala přestavba a modernizace stávajícího kulturního domu, která pozvedla jeho kvality na úplně jinou úroveň. Nové prostory přináší zázemí pro společenské, umělecké, vzdělávací a seberealizační aktivity všech generací. Za pozornost stojí i metoda vysoutěžení veřejné zakázky, která je důkazem odvahy i silné vize těch, kteří projekt od počátku zaštiťovali. V kontextu posledních měsíců se navíc hodí, že se budovu se podařilo postavit v pasivním standardu."

Jsme rádi, že jsme mohli podpořit soutěž obcí a měst, které kultivují životní prostor pro své obyvatele. Poděkování a uznání patří nejenom vítězům soutěže, ale všem městům a obcím, které se pustily do realizace a zlepšují životy svým občanům. Podrobnosti o přihlášených projektech jsou zveřejněné na stránkách soutěže.