Rychle, kompletně, výstižně.
To jsou aktuality VERA.

Zpět

Pomáháme i teď

Současná situace přináší řadu zcela nových věcí k řešení, se kterými úřady dosud neměly zkušenosti. Přemýšleli jsme, jak je můžeme podpořit. Vytipovali jsme několik oblastí a rozeslali zákazníkům newsletter s pracovními postupy, na základě kterých si mohou vytvořit aktuálně potřebné sestavy či evidence.

VERA Radnice umožňuje vytvořit sestavu, která bude obsahovat počet obyvatel bydlících na jednom adresném místě nebo seznam ohrožených osob podle věku. V agendě Sklady lze evidovat ochranné pomůcky a další prostředky pro výdej obyvatelstvu.

Jako rychlé řešení pro bezkontaktní komunikaci občana s úřadem lze využít ePodání – elektronické podání žádosti bez přihlášení s možností sledovat její stav. Je součástí agendy Spisová služba a nasadit jej lze v řádu hodin.

Koncepčním řešením může být platební portál pro neautorizované platby, který lze umístit kamkoliv na webové stránky, nebo Portál občana sloužící pro řešení životních situací a autorizované platby.

Zároveň nabízíme konzultaci a pomoc se zajištěním vzdáleného přístupu pro práci úředníků formou home office. Jsme připraveni reagovat na další návrhy a nápady, které by mohly být v těchto okamžicích užitečné.